Przeglądarka, z której obecnie korzystasz, może powodować nieprawidłowe działanie systemu. System działa przy wykorzystaniu przeglądarek internetowych Edge (pobierz tutaj: https://www.microsoft.com/pl-pl/edge) , Firefox (pobierz tutaj: https://www.mozilla.org/pl/firefox/new/), Chrome (pobierz tutaj: https://www.google.com/intl/pl_pl/chrome/), działających w systemie Windows oraz Android.

Zarejestruj się

Rodzaj konta:
osoba fizyczna
przedsiębiorstwo
Login
Login zostanie wygenerowany automatycznie.
Hasło:
Powtórz hasło:
Nazwa:
NIP:
REGON:
Telefon:
Email:

Zgody

Zaznacz / odznacz wszystkie
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez firmę Adad Systems z siedzibą w Łodzi (91-164), ul. Cebertowicza 51 na potrzeby realizacji zgłoszenia. *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
Zgoda na otrzymywanie powiadomień
Wyrażam zgodę na otrzymywanie powiadomień mailowych od firmy Adad Systems, dotyczących m. in. zaległych płatności, kończącego się okresu abonamentowego, wydaniu nowej wersji oprogramowania, czy zmianie statusu zgłoszenia serwisowego.
Zgoda na otrzymywanie faktury w formie elektronicznej
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Adad Systems faktur w formie elektronicznej (e-faktura).
Przypomnij hasło Logowanie